מר ישראל

מר ישראל מקבוצת מר הינה אחת החברות המובילות בשוק הישראלי, המספקת פתרונות, מוצרים, שירותים ואינטגרציה בתחומי הטלקום והביטחון. קבוצת מר פועלת בישראל עשרות שנים, לאורכן שומרת החברה על מיצובה בחוד החנית הטכנולוגית ובקדמת השירותים המקצועיים בתחומים אלה.

כאינטגרטור מהשורה הראשונה, מר ישראל היא בעלת ניסיון מקצועי רב שנים המגובה ביכולות מקיפות של שאר חברות הקבוצה. באופן זה יכולה חברת מר ישראל לספק פתרונות, מוצרים ושירותים מקצועיים מקצה לקצה עבור מגוון רחב של תחומים בעולמות תשתיות התקשורת, הסלולר, תקשורת החירום, ה-IT ובטחון המולדת (HLS) כולל פרויקטי ערים בטוחות וחכמות.

450 עובדי החברה, ביניהם מומחים בינלאומיים בתחומם, הנם בעלי ניסיון של עשרות שנים בתכנון, אפיון, אינטגרציה וביצוע של פרויקטים בהיקפים שונים. הם אלו המניעים את החברה קדימה אל לעבר פיתוח תמידי של תחומי פעילות נוספים, דיסציפלינות ועולמות טכנולוגיים מתקדמים.

הפתרונות שלנו

מר ישראל מספקת פתרונות מקצה לקצה במגוון גדול של תחומים, החל מפתרונות בתחום הטלקום – פתרונות ושירותי דאטה סנטר (Data Center) ו- IT, מתקנים ומגדלי שידור, תרנים ומערכות סלולר ורדיו, דרך פתרונות, מוצרים ושירותים לתחום תשתיות התקשורת, לרבות סיבים אופטיים, הנחת תשתיות בטכנולוגיית חריצה-מיקרו ( מיקרוטרנצ’ינג), ציוד אופטי וכיו”ב, ועד לאפיון, תכנון, יישום וניהול פרויקטי מערכות מתח נמוך ובטחון המולדת HLS (Homeland Security), הכוללים חיישנים ייחודיים, מערכות צילום, זיהוי פנים, הקלטה ואנליטיקה במעגל סגור ( CCTV ), ניתוח נתונים בזמן אמת, ומערכות שו”ב מתקדמות (אנחנו בשום מקום לא קראנו לזה ככה, זה נדמע קצת מיושן ולא לקשור להגדרות שלנו בכלל).

השילוב בין התמחות החברה בתחום התקשורת להתמחות בתחום הביטחון, מציב את מר ישראל בעמדה ייחודית להספקת קשת רחבה של שירותים מאובטחים בתחומי העיר הבטוחה והחכמה, קמפוסים חכמים, מערכות שו”ב, פתרונות תקשורת שונים, אבטחת מידע ו-IT בכל הרבדים וההיקפים. במר ישראל צוות של כמאתיים וחמישים טכנאים מיומנים ומקצועיים המספק שירות ותמיכה למערכות ולפרויקטים בכל הארץ, והם אשר מאפשרים לחברה להתחייב ולהעניק ללקוחותיה שירות בסטנדרט הגבוה ביותר הקיים היום בשוק

תשתיות תקשורת Indoor & Outdoor

ערים בטוחות וחכמות

בטחון המולדת HLS

סייבר ומודיעין

ניהול מצבי חירום ופתרונות למגיבים ראשונים

תקשורת למגיבים ראשונים

מתקני שו"ב Data Center ופתרונות IT

שירותי מומחים ושרות מנוהל

פלטפורמות ניידות/ יבילות

בחזית הטכנולוגיה

להיות בחוד החנית של הטכנולוגיה למשך עשרות שנים, דורש לא רק משאבים אינסופיים, אלא גם מסירות אמיתית ותשוקה. במר ישראל אנו נשענים על ניסיון עשיר כדי לסלול את דרכנו קדימה, מתוך מחויבות לספק כל פעם מחדש את הדבר הגדול הבא.

Transportation

תעופה תחבורה וימאות

בטחון

הגנה על גבולות

פיננסי

ממשלתי

מתקנים רגישים

מוניציפלי

בתי סוהר

טלקום

משטרה ועזרה ראשונה

באיזה תעשיה אתה

Close Menu